Erwin Koen trekt zijn conclusies na overleg en gaat Eldenia verlaten
ARNHEM - Eldenia moet voor komend seizoen op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Erwin Koen houdt het na zes seizoenen voor gezien bij de derdeklasser. De oefenmeester uit Driel trok zijn conclusies na overleg met de spelersgroep.
Delen per e-mail
,,Ik proefde twijfel bij een aantal spelers", zegt Koen. ,,En dat kan ik begrijpen na jarenlange samenwerking. Dan kan het verfrissend zijn als er een ander gezicht voor de groep komt. Twijfel is geen goede basis voor verdere samenwerking, daarom heb ik de knoop doorgehakt. Liever op een goede wijze vertrekken, dan te laat met een slecht gevoel. Dat wil ik zeker niet.”
,,Ik heb prachtige jaren gehad bij Eldenia, dat mij als jonge trainer de kans heeft gegeven. Mijn periode wil ik hier op een goede wijze afsluiten”, aldus Koen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
VOLLEDIGE LOTING Bekervoetbal: wanneer is niet duidelijk maar er is geloot voor de eerste ronde
-
Dennis van Toor nieuwe trainer Longa’30
-
PREMIUM
Trainer Mark Otten over het jaar waarin zijn pupil Paco Geutjes verongelukte: ‘Het is loodzwaar geweest’
HUISSEN - Als trainer van de Huissense voetbalclub RKHVV maakte Mark Otten het overlijden van zijn speler Paco Geutjes van dichtbij mee. Zijn verhaal maakt hem tot onze ‘trainer van het jaar’ in 2020. -
Update programma amateurvoetbal Opnieuw tientallen gaten in voetbalprogramma, ook duels Arnhemse Boys en Dierensche Boys afgelast
ARNHEM - Ook in het tweede weekeinde met amateurvoetbal zonder publiek en gesloten kantines blijft het programma niet ongeschonden. Zelfs vrijdagavond en zaterdagochtend werden nog wedstrijden geannuleerd in verband met het coronavirus. -
oproep ‘KNVB maakt bij protest misbruik van shirts duizend amateurclubs’
NIJMEGEN - De KNVB zorgt voor opschudding bij amateurclubs. Bij het protest op het Malieveld tegen de huidige coronamaatregelen, maandag, gebruikt de voetbalbond zonder toestemming (wedstrijd)shirts van verenigingen. En dat terwijl de KNVB stelt namens drieduizend clubs te demonstreren.
-
UITSLAG POLL KNVB, dit is de uitkomst: ‘Halve competitie amateurvoetbal heeft voorkeur, anders hele competitie of het seizoen schrappen’
-
video DVOV maakt video voor honderdduizenden getroffen voetballers: ‘Houd vol... ons voetbal komt terug’
-
PREMIUM
Voetbaltrainer uit Arnhem stond tegenover Maradona: ‘Klein kereltje, wel een mythe’