Jong Vitesse geeft winst in de extra tijd weg
NOORDWIJKERHOUT – Jong Vitesse sprokkelde een puntje bij de terugkeer in de tweede divisie. In Noordwijkerhout werd tegen VVSB (Voetbal Vereniging Sint Bavo) 2-2.
Delen per e-mail
Trainer Joseph Oosting van Jong Vitesse baalde van het resultaat. De gelijkmaker van de thuisploeg viel namelijk pas in de extra tijd. ,,Heel zuur”, mokte Oosting. ,,Na rust waren we heer en meester. Nadat we op voorsprong waren gekomen kregen we kansen op 3-1 en 4-1. Dit is een harde les.”
De thuisploeg begon voortvarend en stond bij rust op een 1-0 voorsprong door een treffer van Mitchell Theuns. Na de hervatting kantelde het duel. Jong Vitesse nam het heft in handen en leek via treffers van Jesse Schuurman en Anil Mercan op een 2-1 zege af te stevenen, maar in blessuretijd kwam VVSB alsnog langszij. ,,Vooraf teken je misschien voor zo’n resultaat, maar gezien de wedstrijd is dit te weinig”, sprak Oosting, die nieuwkomer Mats Grotenbreg direct een basisplaats had toebedeeld.
Verder in het nieuws
-
PREMIUM
De derde helft CHRC viert feest in eigen ‘business home’ en het succes van een trainingskamp
-
PREMIUM
Hoofdsponsor Duno Doorwerth grijpt keihard in en eist overwinningen
DOORWERTH/WAGENINGEN Arjen Ploeg, voorzitter van Duno’s hoofdsponsor stichting Duno Air, heeft keihard ingegrepen bij de voetbalclub uit Doorwerth. Trainer Lodewijk de Kruif is maandagochtend ontslagen, maandagavond stond zijn opvolger Jan Oosterhuis voor de groep. En deze week moet er twee keer worden gewonnen. -
Jan Oosterhuis als trainer van Duno woensdag al aan de bak in bekertoernooi
DOORWERTH - Jan Oosterhuis volgt per direct Lodewijk de Kruif op als trainer van Duno. Hij stond maandagavond al voor de groep bij de hoofdklasser uit Doorwerth -
Trainer Lodewijk de Kruijf per direct weg bij Duno
DOORWERTH - Duno neemt per direct afscheid van hoofdtrainer Lodewijk de Kruif. Dat meldt de club via sociale media. -
PREMIUM
kelderkraker Wodanseck vol met herintreders
Wodanseck-Valburg (uitslag 2-3) is een rechtstreeks duel om de rode lantaarn. De publiekstrekker in Wolfheze is 53 jaar, was vorig jaar hoofdcoach en heet Frank de Vries.
-
MASV veegt koploper OBW van het veld
ARNHEM - MASV heeft de competitie in 3C weer volledig opengebroken. Op sportpark Malburgen West werd koploper OBW van het veld geveegd (5-1). Slechts op doelsaldo staat de ploeg uit Zevenaar nog op kop. -
VDZ drie punten rijker na analyse van vorige duel
BELTRUM - VDZ maakte een einde aan een mindere reeks. Op bezoek bij VIOS Beltrum werd het 0-3. Max Burgers was twee keer succesvol. De derde treffer was een eigen doelpunt. -
Rood voor Mortier domper op zege Arnhemse Boys
NIJMEGEN - Arnhemse Boys maakte het zichzelf in Nijmegen onnodig moeilijk tegen het zwakke Hatert. Zonder het zieke trainersduo Pierre van den Berg/ Eric Reijnders en met Mike Remie op de bank werd het 2-1.