Volledig scherm
OVC'85 en VDZ (hier tegen elkaar in de Arnhem Cup) spelen zondag de laatste poulewedstrijd van het bekertoernooi. OVC'85 bij Keizerstad, VDZ bij Eldenia © Gerard Burgers

Laatste ronde voor amateurvoetballers; wie gaan er (naar) knock-out

bekervoetbal 3e rondeARNHEM/ELST De amateurvoetballers die eerste klasse of lager spelen, gaan zaterdag en zondag op voor de finale van de poulefase. In een enkele poule is (bijna) alles al duidelijk, in de meeste moet er een finale aan te pas komen.

Volledig scherm
Spero gaat op bezoek bij Alverna © Hein Arns

Hieronder het programma voor all regionale clubs.  Zaterdag en zondag volgen de uitslagen en de bijzonderheden op onze website.  

Programma 12/14 september

Zondag, poule 13: Gelders Eiland-HAVO (don. 19.30 uur), HC’03-GVA (don. 20.00 uur).

Programma 16/17 september

Groep 1 (eerste twee naar volgende ronde)

Poule 76: SC Bemmel-Union (zon. 14.00 uur), HVCH-EVVC.

Poule 84: Duno-DVC’26 (zat. 15.00 uur), AVW’66-WSV (zat. 17.00 uur).

Poule 87: Alverna-Spero (zon. 14.30 uur), NEC-ESA (zat. 17.00 uur).

Poule 91: Columbia-SML (zon. 14.00 uur), DTS Ede-Blauw Geel’55.

Groep 2, zaterdagvoetbal (nummer een naar volgende ronde)

Poule 1: SDS’55-SC Oranje (15.00 uur), Harskamp-Alverna.

Poule 2: Keizerstad-OVC’85 (15.00 uur), Echteld-Oranje Blauw.

Poule 7: Barneveld-Nijmegen, SC Valburg-AZ 2000 (din. 20.00 uur).

Poule 9: Wodanseck-Woezik (14.30 uur), Otterlo-Redichem (14.30 uur).

Poule 18: Hoevelaken-Zeewolde, Lienden-Excelsior Zetten (15.00 uur).

Poule 23: Advendo’57-Uchta, Dodewaard-Kesteren (14.30 uur).

Poule 27: Oeken-Dieren (14.30 uur), EMM Randwijk-DVOV (14.30 uur).

Poule 29: BVC’12-De Paasberg (14.30 uur), Quick 1888-UNI VV.

Groep 2, zondagvoetbal (nummer een naar volgende ronde)

Poule 1: UHC-AAC-Olympia, Elistha-Blauw Wit (14.00 uur).

Poule 2: SC Westervoort-Ewijk (14.30 uur), Eldenia-VDZ (14.00 uur).

Poule 15: SCD’33-Roda’28, RVW-Beuningse Boys (14.00 uur).

Poule 17: DVSG-Niftrik.

Poule 22: CHRC-Hatert (14.00 uur), DIOSA-AVIOS/DBV.

Poule 26: SC Doesburg-SC Rheden (14.30 uur), SC EDS-Loil (14.00 uur).

Poule 29: SVHA-RKSV Driel (14.00 uur), Arnhemse Boys-Victoria’25 (14.30 uur).

Poule 31: DSZ-SDOO (14.00 uur), SCP-DIO’30.

Poule 41: Beekbergen-SC Veluwezoom (14.00 uur), VVO-De Paasberg (14.00 uur).

Poule 48: Edesche Boys-WVW, OSC-MASV (14.00 uur).

Poule 54: Dierensche Boys-Kilder (14.00 uur).

Poule 55: Overasseltse Boys-Rood Wit, DVOL-DVE-Trajanus (14.00 uur).

Poule 56: GSV’38-Elsweide (14.00 uur), Krayenhoff-Eendracht Arnhem (14.30 uur).

Poule 58: NSVV FC Kunde-Jonge Kracht (14.30 uur), Nijmegen-Trekvogels.

Poule 61: Unitas’28-Arnhemia (14.30 uur), ONA’53-FC Jeugd.

Amateurvoetbal