Nog zeven amateurclubs uit regio Arnhem over in bekertoernooi

Uitslagen beker zondagARNHEM - Van de twaalf amateurclubs in de regio Arnhem die een reële kans hadden zich te plaatsen voor de volgende bekerronde, hebben zeven teams die kans gegrepen. De Paasberg kan zich daar nog bijvoegen.

Na ESA, Dieren en de Eldenia-vrouwen bereikten zondag Arnhemse Boys, Arnhemia, SC Veluwezoom en SML de knock-outfase van het districtsbekertoernooi.

Districtsbekertoernooi Oost
Poulefase, eerste- en tweedeklassers
Poule 77:
Spero-SC Bemmel 1-1, Woezik-Prinses Irene 5-2
Eindstand: Woezik 3-7, SC Bemmel 3-5, Spero 3-4, Prinses Irene 3-0. Woezik en SC Bemmel ronde verder.

Derde-, vierde- en vijfdeklassers
Zondagvoetbal
Poule 3: Eldenia-HAVO 3-3 (1-1)

Thijs Barten 0-1, Ralf van Bussel 1-1 (strafschop), Falko Wouters 2-1, Kefas Schut 2-2 en 2-3, Ralf van Bussel 3-3. 
Roda’28-SC Westervoort 3-3
Eindstand: HAVO 3-7, SC Westervoort 3-4, Roda’28 3-2, Eldenia 3-2. HAVO ronde verder.

Poule 10: Aquila-Beuningse Boys 1-8, FC Jeugd-Angeren 2-7
Eindstand: Beuningse Boys 3-9, Angeren 3-6, FC Jeugd 3-3, Aquila 3-0. Beuningse Boys ronde verder.

Poule 11: Arnhemse Boys-RVW 2-2 (1-2)
Joël Libiana 1-0, Roy van Lagen 1-1, Luuk Hendriks 1-2, Joël Libiana 2-2 (strafschop).
Krayenhoff-Groesbeekse Boys 4-2
Eindstand: Arnhemse Boys 3-7, Krayenhoff 3-6, Groesbeekse Boys 3-3, RVW 3-1. Arnhemse Boys ronde verder.

Poule 12: Overasseltse Boys-DVV 1-2, Loo-DVOL 0-3
Eindstand: DVV 3-9, DVOL 3-6, Overasseltse Boys 3-3, Loo 3-0. DVV ronde verder.

Poule 14: RKSV Driel-Jonge Kracht 0-6, Trekvogels-DSZ 3-2
Eindstand: Trekvogels 3-7, Jonge Kracht 3-6, RKSV Driel 3-4, DSZ 2-0. Trekvogels ronde verder.

Poule 18: GSV’38-SC Rheden 2-3
Rick Smeenk 0-1, Stan Aalders 0-2, Daan Witjes 1-2, Chiel Willemsen (eigen doel) 1-3, Pim Kelderman 2-3.
Hatert-Brakkenstein 1-4
Eindstand: Brakkenstein 3-9, SC Rheden 3-6, GSV’38 3-3, Hatert 3-0. Brakkenstein ronde verder.

Poule 23: VDZ-NSVV FC Kunde 3-0 (0-0)
Jaïr Lucas 1-0, Matthieu Weiss 2-0, Daniël Hammink 3-0.
GVA-Germania 1-6
Eindstand: Germania 3-9, GVA 3-6, VDZ 3-3, NSVV FC Kunde 3-0. Germania ronde verder

Poule 26: SML-VVO 6-3 (3-1)
Muqdad Masso 0-1, Abdellatif Elmalki 1-1, Sergio Kaleka 2-1, Floyd Mulder 3-1, Aron Gerritsen 3-2, Martijn Kuyt 4-2, Michiel Berntsen 5-2, Paolo Riva 5-3, Joshua Gieling 6-3.
Victoria Boys-KCVO 1-2
Eindstand: SML 3-9, VVO 3-3, Victoria Boys 3-3, KCVO 3-3. SML ronde verder.

Volledig scherm
Sergio Kaleka, een van de doelpuntenmakers van SML tegen VVO (6-3), passeert Mats Abrahamse. © Ben Gal/BSR Agency

Poule 36: Batavia-Eendracht Arnhem 1-0
Babberich-SCE 1-5
Eindstand: SCE 3-9, Batavia 3-6, Babberich 3-1, Eendracht Arnhem 3-1. SCE ronde verder.

Poule 44: SC Veluwezoom-UHC 4-1
Doelpunten Veluwezoom: Quincy Eeltink 2x, Mike Hieltjes, eigen doel.
Eindstand: SC Veluwezoom 2-6, UHC 2-3, AAC/Olympia 2-0. SC Veluwezoom ronde verder.

Poule 45: AVIOS/DBV-SDOO 1-0, TKA-Wissel 2-3
Eindstand: AVIOS/DBV 3-9, SDOO 3-6, Wissel 3-3, TKA 3-0. AVIOS/DBV ronde verder.

Poule 49: Dierensche Boys-RKPSC 1-2
Doelpunt Dierensche Boys: Furkan Yilmaz.
Arnhemia-Niftrik 6-1
Doelpunten Arnhemia: Awder Hassan 2x, Hannes Poppinghaus, Germaine Lenting, Cihat Özcelik.
Eindstand: Arnhemia 3-9, RKPSC 3-6, Niftrik 3-3, Dierensche Boys 3-0. Arnhemia ronde verder.

Poule 52: SVHA-Ratti/Socii 4-0, Wolfersveen-Halle 2-2
Eindstand: Wolfersveen 3-7, Halle 3-5, SVHA 3-4, Ratti/Socii 3-0. Wolfersveen ronde verder.

Poule 54: SC EDS-Diosa 0-3
SCD’33-Victoria’25 3-0
Eindstand: Diosa 3-9, SCD’33 3-6, Victoria’25 3-3, SC EDS 3-0. Diosa ronde verder.

Poule 57: SVO’68-Elsweide 5-2
Doelpunten Elsweide: Cebrail Yilmaz, Koray Ucar.
OSC-SC Rijnland 3-0
Eindstand: SVO’68 3-7, OSC 3-6, SC Rijnland 3-4, Elsweide 3-0. SVO'68 ronde verder.

Poule 58: CHRC-SCP 3-4
Doelpunten CHRC: Dada da Silva 2x, Davey van der Linden.
Unitas’28-Edesche Boys 7-2
Eindstand: SCP 3-9, Unitas’28 3-4, CHRC 3-4, Edesche Boys 3-0. SCP ronde verder.

Vrouwenvoetbal, landelijke beker
Poule 5:
Eldenia 2-VDZ 1-3
Doelpunten, Eldenia 2: Kim Joosten; VDZ: Eva Kinwel, Fleur van Olst, Imani Mijland.
Victoria Boys-Maarssen 2-5
Eindstand: Maarssen 3-9, Victoria Boys 3-6, VDZ 3-3, Eldenia 2 3-0. Maarssen en Victoria Boys ronde verder.

De Gelderlander gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement. Reacties van mensen die de nickname anonymous, anoniem of een variant daarop voeren, worden niet geplaatst.

Amateurvoetbal