Volledig scherm
Ex-prof Alexander Prent verruilt Duno voor het minstens zo ambitieuze SC Oranje. © Paul Rapp

Spelers wisselen massaal van club in Arnhems amateurvoetbal

ARNHEM - De lat ligt hoog komend seizoen bij SC Oranje. Promotie is het enige dat telt, zegt trainer Carel van der Velden die de Arnhemse club binnen drie jaar van de derde naar de eerste klasse in het zaterdagvoetbal wil brengen. Om dat te bewerkstelligen ondergaat de selectie van de volksclub een metamorfose. Liefst twaalf nieuwelingen zijn straks te bewonderen op sportpark De Bakenhof. 

Het naar de derde klasse gedegradeerde SC Rheden verwelkomt elf nieuwe spelers. Acht van hen keren terug van SC Veluwezoom. Ook bij clubs als Duno, AZ 2000, DVOV, Arnhemse Boys, Eendracht Arnhem, Arnhemia, Elsweide en Veluwezoom deden zich veel mutaties voor. Een overzicht van de transfers in het Arnhemse amateurvoetbal:

ZATERDAGVOETBAL
EERSTE KLASSE
Duno
Nieuw: Tony Soli (RKHVV), Ahmed Lak (VDZ), Giovanni Scharrenburg (Vitesse), Mischa Boelens (Achilles’29), Bart van Brakel (DOVO), Kevin Sissing (Bennekom), Patrick ter Mate (NSC Nijkerk). Weg: Vincent van Weelden, Nick Bijlsma (beiden OVC’85), Alexander Prent, Max van Meeteren, Robin van Schieveen (allen SC Oranje), Dennis Rou, Khaiber Intezar (beiden WAVV), Faisal Kaouass (Merino’s), Joost Ebergen (stopt).

TWEEDE KLASSE
AVW’66|
Nieuw:
Robin van Otegem (DTS Ede), Michael Teunissen (RKHVV), Dylan Voorend (Westervoort). Weg: geen.

ESA
Nieuw:
Jeroen Kraaijenvanger (Duno), Redouane Kihel (VVO), Emre Akdemir (SML). Weg: Judah Berefo (RKHVV), Freek van de Brug (lager elftal), Luuk Jansen (onbekend), Chiraque Salimi (Eldenia).

DERDE KLASSE
AZ 2000
Nieuw: Rico Laffree, Steven Gallé (beiden Eendracht), Miguel Derby (Arnhemse Boys), Patrick Laracker (HAVO), Silvano Baars, Dyar Pala (ESA jeugd), Raymile Groot, Jany van der Bend (beiden SC Oranje), Jonathan Valies (AVW'66), Jalal Tahtahi, Quency Mamber (De Paasberg zat), Cihan Ozcelik (Arnhemia). Weg: Julian Breeveld, Bart Poortman (beiden lager elftal VDZ), Daan Meinen (Wodanseck).

vv Dieren
Nieuw:
Mehmet Bulut (DZC’68). Weg: Rowan Nieuwenhuis, Timon ten Brinke, Frank van der Velden en Leon Verhoeven (stoppen allen), Melvin Kersten (SDOUC).

SC Oranje
Nieuw:
Ilias Lakhal, Sinan Bagci, Giorgio Ashruf (allen Babberich), Orveo Ubbergen (MASV), Ivory Willemsen (AZ 2000), Max van Meeteren, José Baptista, Robin van Schieveen, Alexander Prent (allen Duno), Mike Hieltjes (SC Veluwezoom, zaterdag), Dylan van Mierle (De Paasberg zondag). Weg: Mick Roordink (lager elftal), Andy Bonaparte (SC Veluwezoom).

Redichem
Nieuw:
geen. Weg: Bart Bovendeur (stopt), Frank Gerritsen (SKV).

VIERDE KLASSE
DVOV
Nieuw:
Randell Tacke (Eendracht Arnhem), Qalieb Jansen ( ESA), Olaf Jonkman, Sebastiaan Jansen, Stijn Korteling, Ahmet Yakici (allen VVO), Jochem van de Kamp ( DVOV 4), Gökhan Yeter (terug uit buitenland), Martijn van Ingen (terug van buitenlandse stage). Weg: Roy de Ridder (VSC), Teun van de Maarel (Pancratius A-dam in verband met studie), Jeroen van Suylekom (studie), Mark Otten (buitenlandse stage).

OVC’85
Nieuw:
Vincent van Weelden, Nick Bijlsma, Sylvester Regelado (allen Duno), Koen Vermooten (RVW), Frank Katumua (De Paasberg), Jesper Onck (VVO), Roari van Helvoort (DVOV), Temesgen Steenwijk (SML). Weg: Mike van Lierop (Uden) Jordi Dorrepaal (SML).

De Paasberg
Nieuw:
Silvano de Kievid (Arnhemia), Mauritsio Joostink (De Paasberg, zon), Marlon Bastiaans (De Paasberg, zat., rentree). Weg: Quency Mamber, Jalal Tahtahi (beiden AZ 2000).

Wodanseck
Nieuw:
Frank Vink (van lager team), Sjimmie van den Ham (geen club), Rens Vogel (OVC’85), Daan Meinen (AZ 2000), Jeroen Blijenberg (Duno), Jarno Toebes (Redichem), Martijn van Gessel (VDZ). Weg: Ewout Kwak en Alfons Schilder (stoppen), Maarten van Putten (Duno), Tim Janssen (vertrekt naar buitenland).

ZONDAGVOETBAL
HOOFDKLASSE
RKHVV
Nieuw:
Keverley Albertus (Smitshoek), Lennart Rekmans (Bennekom), Noah Rensen (eigen jeugd), Keyme Bosman (TEC), Saïd Hamidi (Germania), Niek van den Berg (De Graafschap), Judah Berefo (ESA) en Melvin Venema (NEC). Weg: Nick Stienstra (FC Lienden), Tony Soli (DUno), Michael Teunissen (AVW ’66), Omar Nejjari (Rood Wit), Kevin Katendi (Achilles ’29) en Irey Sadal (DESO).

TWEEDE KLASSE
SML
Nieuw:
Remo de Jong (Orion). Weg: Olivier Banus (gestopt vanwege studie/verhuizing naar Amsterdam), Dion Visser (Arnhemse Boys), Martijn Kuyt (VDZ).

DERDE KLASSE
Eldenia
Nieuw:
Mitch Legerstee, Stephan Gezius (beiden Arnhemse Boys), Chiraque Salimi (ESA), Moreno de Ruiter (clubloos)Weg: Leon Peters (gestopt).

MASV
Nieuw:
Nick Buijl (De Bataven), Shiwan Hamdaziz, Anthony Vogelaar, Rifat Bugdayci en Esen Gürbüz (allen SC Veluwezoom, zat.), Dwayne Grot (WNC). Weg: geen.


SC Rheden
Nieuw:
Jaimy van Staveren, Michael Mulder, Jordi Maassen vd Brink, Kevin van Hal, Nick Kemperman, Guilliano Ytsma, Bobby Imming, Mark van Huenen (allen SC Veluwezoom), Vincent Selhorst, Onno van Naamen (EDS), Stephen Verbeek (NEC A2). Weg: Mitch Olyslager (Longa’30), Timo Verijzer (stopt), Mark Schmitz (stopt).

VDZ
Nieuw:
Mohammed Isaboukaren (Bennekom), Martijn Kuyt (SML), Gedeon Geertruida, Sofian Arjoch (beiden rentree). Weg: Martijn van Gessel (Wodanseck), Ahmed Lak (Duno), Sander van der Drift, Maarten van Swigchem (beiden lager elftal), Martijn Verheij (stage Australië).

VVO
Nieuw:
Marc te Witt (AZSV), Vincent Saenen (Arnhemse Boys). Weg: Sander van der Meij en Sven Bolderman (beiden Westervoort), Jeroen Budel (Rheden, lager elftal), Sebastiaan Jansen en Stijn Korteling (beiden DVOV).

VIERDE KLASSE
Arnhemse Boys
Nieuw:
Wesley Mortier, Ricky Görtz (beiden WAVV), Dion Visser (SML), Jochem Raemakers (Achilles’29), Timothy Polman (SC Westervoort), Emre Zorlu (SC Veluwezoom), Jasper Nuininga (Babberich). Weg: Vincent Saenen (VVO), Mitch Legerstee, Stephan Gezius (beiden Eldenia), Massimo Fonseca Hoogerwerf (NEC jeugd), Miguel Derby (AZ 2000), Dennis van der Kamp (gestopt).

CHRC
Nieuw:
Davy Jansen, Alain Rothuis, Floran Rothuis, Glenn Gerritsen (allen WAVV). Weg: Kevin Fränkel (GVVV 2).

Dierensche Boys
Nieuw:
Rudi Aziz (Veluwezoom), Joey Weber (DVV), Tom Stocking (Eldenia), Jerry Gerritsen (vv Dieren), James Shamoun (Spero). Weg: Omid Hassani (Ede/Victoria).

Westervoort
Nieuw:
Leroy Loevering (VVO), Sander van der Meij (VVO), Jorick Timmer (Victoria Boys), Bouwe Zwertbroek (Redichem). Weg: Edwin Huuskes (gestopt), Dennis Koenen (gestopt), Timothy Polman (Arnhemse Boys), Stefan Vleeming (gestopt), Dylan Voorend (AVW’66).

VIJFDE KLASSE
Arnhemia
Nieuw:
Huseyin Okal (Eendracht), Julian Peters (Eendracht lager elftal), Koray Uçar (Elsweide), Metehan Aktaş (Elsweide), Henk Minnebreuker (MASV, lager elftal), Appie Karrouch (Keizerstad), R. van Rooy (RKHVV). Weg: Ferdi Raaijen (Elistha), Romano Melsasail, Glenn Boshua (VVO), Ismet Dilekci (Veluwezoom), Winston Seedorf (ASV Victoria Boys), Nino Budimir (onbekend), Cihat Ozcelik (Elsweide), Cihan Ozcelik (AZ 2000).

EDS
Nieuw:
Edwin Beumer (clubloos). Weg: Vincent Selhorst (Rheden), Onno van Naamen (Rheden), Harry Rexwinkel (stopt), Frank van Binsbergen (trainer Loenermark).

Eendracht Arnhem
Nieuw:
Nick Wiggers (rentree), Simon Rutten (VDZ), Mitchel Visser (’t Peeske), Jaimy van Beek (SC Veluwezoom), Mike Hofman (MASV), Erdal Senyer (De Paasberg), Kevin Willemsen (SC Westervoort), Ron Slot, Raymond Vermeulen (beiden SC Veluwezoom), Dilsad Birhim (rentree), Erik Wagemakers (Angeren), Koen Liesting (SC Veluwezoom). Weg: Boaz Fenanlamber (RKSV Driel), Rico Laffree, Steven Gallé (beiden AZ 2000), Randell Tacke (DVOV), Huseyein Okal (Arnhemia).

Elsweide
Nieuw:
Jeffrey Lam (Eendracht), Samir Yazilitas (SC Veluwezoom), Mohammed Alkan (De Paasberg), Alperen Bayram (Babberich), Cihat Ozcelik, Levent Akat (beiden Arnhemia), Ali Deniz (SC Veluwezoom za.), Emre Guzelyagci, Yasin Koylu, Emre Yaman, Semih Buyukleyla, Enes Bulut, Kerim Topal (allen clubloos), Serkan Duman (AVW’66). Weg: Metehan Aktaş (Arnhemia), Koray Uçar (Arnhemia), Fatih Alagoz (SC Veluwezoom), Cagdas Cetintas (lager elftal), Evren Ipekci, Muhammed Budak, Ismet Dilekci, Thomas Volney, Ugur Alagoz, Ilyas Alagoz, Ertugrul Bulbul (allen gestopt).

De Paasberg
Nieuw:
Gino van Santen (VDZ), Nick Onstein, Sebastiaan Hilferink (beiden rentree). Weg: Mauritsio Joostink (De Paasberg zat), Dylan van Mierle (SC Oranje), Erdal Senyer (Eendracht).

RVW
Nieuw:
Rudy Möller (Edesche Boys). Weg: Sander Veldt (stopt) en Koen Vermooten (OVC’85).

SC Veluwezoom
Nieuw:
Fatih Alagoz (Elsweide), Faouzi Azoum (Babberich), Eldirdge Rojer (Babberich), Jurnel Rojer (Babberich), Mohamed Bouraarassi (Babberich), Andy Bonaparte (SC Oranje), Alparslan Dusunceli (MASV), Brahim El Ajjouri (MASV), Saber Moudou (RKSV RODA '23), E. Vreeken (VVO), Ruben Heljanan (OBW), Mohassin Ouchene (De Paasberg), Andrew Kook (SML), Mohammed Bou-raarassi (club onbekend)Weg: Mark van Huenen (SC Rheden), Bobby Imming (SC Rheden), Marco Imming (DVV), Michael Mulder (SC Rheden), Jaimy van Staveren (SC Rheden), Dennis Teunissen (SC Rheden), Guilliano Ytsma (SC Rheden), Nick Kemperman (SC Rheden).

De Gelderlander gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement. Reacties van mensen die de nickname anonymous, anoniem of een variant daarop voeren, worden niet geplaatst.

Amateurvoetbal