Excelsior Zetten en EMM Randwijk uitgeschakeld in bekertoernooi, Dodewaard nog in de race

Uitslagen bekervoetbalZETTEN - Van de zaterdagclubs in de Over-Betuwe lijkt alleen Dodewaard nog kansrijk om de poulefase van het dictrictsbekertoernooi te overleven.

Excelsior Zetten en EMM Randwijk zijn na twee verliespartijen uitgeschakeld. Elistha en SC Valburg spelen op dinsdag 17 september nog tegen elkaar, maar om dan nog in de race te zijn, zullen de Elstenaren komende zaterdag eerst nog (met ruime cijfers) van het sterke Stroe moeten winnen. 

Volledig scherm
Dodewaard (rood shirt) is nog in de race om de volgende bekerronde te bereiken. © Raphael Drent

Districtsbekertoernooi Oost
Poulefase, eerste- en tweedeklassers
Poule 79:
DFS-De Merino’s 5-0
Stand: DFS 2-6, De Merino’s 2-3, MASV 1-0, De Bataven 1-0.
Zondag: MASV-De Bataven (14.00 uur).

Poule 80: AVW’66-DTS’35 Ede 0-7
Stand: DTS’35 Ede 2-6, RKHVV 1-1, AVW’66 2-1, DCS 1-0. (DTS’35 Ede geplaatst voor eerste knock-outronde)
Zondag: DCS-RKHVV (14.30 uur).

Derde-, vierde- en vijfdeklassers
Zaterdagvoetbal
Poule 3:
Advendo’57-Dodewaard 3-3
Doelpunten Dodewaard: Eric Tijssen, Willem Willemsen, Sven Elings.
Excelsior Zetten-Alverna 1-2
Doelpunt Excelsior Z: Pepijn Mantel.
Stand: Dodewaard 2-4, Advendo’57 2-4, Alverna 2-3, Excelsior Zetten 2-0.
Zaterdag: Alverna-Dodewaard (14.30 uur), Excelsior Zetten-Advendo’57 (15.00 uur).

Poule 4: De Paasberg-OVC’85 4-2, FC Lienden-Fortissimo 1-2
Stand: De Paasberg 1-3, Fortissimo 1-3, OVC’85 2-3, FC Lienden 2-0.
Zaterdag: FC Lienden-De Paasberg (14.30 uur), Fortissimo-OVC’85 (15.00 uur); woensdag 18 september: Fortissimo-De Paasberg (restant, stand 1-2, 19.30 uur).

Poule 6: Cito-DVOV 1-3, DVE-Trajanus-Wageningen 5-4
Stand: DVOV 2-4, DVE-Trajanus 2-4, Cito 2-3, Wageningen 2-0.
Zaterdag: Cito-DVE-Trajanus (14.30 uur), DVOV-Wageningen (15.00 uur).

Poule 11: AZ 2000-Terschuurse Boys 0-11, SDS’55-WAVV 4-1
Stand: Terschuurse Boys 2-4, SDS’55 2-4, WAVV 2-3, AZ 2000 2-0.
Zaterdag: Terschuurse Boys-WAVV (14.30 uur), AZ 2000-SDS’55 (14.30 uur).

Poule 22: Stroe-Oeken 4-2
Stand: Stroe 2-6, Oeken 2-3, Elistha 1-0, SC Valburg 1-0.
Zaterdag: SC Valburg-Oeken (15.00 uur), Elistha-Stroe (15.30 uur); dinsdag 17 september: Elistha-SC Valburg (20.00 uur).

Poule 31: Woezik-Ede/Victoria 7-0, GVC-Redichem 2-2
Stand: Redichem 2-4, GVC 2-4, Woezik 2-3, Ede/Victoria 2-0.
Zaterdag: Woezik-GVC (14.00 uur), Ede/Victoria-Redichem (15.00 uur).

Poule 33: ESA-Harskamp 8-0
Quick 1888-EMM Randwijk 5-0
Stand: ESA 2-6, Quick 1888 2-6, EMM Randwijk 2-0, Harskamp 2-0.
Zaterdag: Quick 1888-ESA (15.00 uur), EMM Randwijk-Harskamp (15.00 uur).

Poule 35: RDC-Gorssel 4-1, Dieren-SC Eefde 5-1
Stand: Dieren 2-6, RDC 2-3, SC Eefde 2-3, Gorssel 2-0.
Zaterdag: RDC-Dieren (15.00 uur), Gorssel-SC Eefde (15.00 uur).

Poule 36: DVV-VIOS V. 0-4.
Stand: VIOS V. 2-6, Wodanseck 1-3, Eerbeekse Boys 1-0, DVV 2-0.
Dinsdag: Eerbeekse Boys-Wodanseck (20.00 uur); zaterdag: VIOS V.-Wodanseck (14.30 uur), DVV-Eerbeekse Boys (14.45 uur).

De Gelderlander gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement. Reacties van mensen die de nickname anonymous, anoniem of een variant daarop voeren, worden niet geplaatst.

Amateurvoetbal