RKHVV is door, De Bataven uitgeschakeld in bekertoernooi

Uitslagen bekervoetbal zaterdagHUISSEN/GENDT - RKHVV heeft zich geplaatst voor de knock-outfase van het districtsbekertoernooi. De Huissenaren versloegen DTS'35 Ede met 3-2. De Bataven slaagde er niet in de volgende ronde te bereiken.

De Gendtse eersteklasser verloor in Veenendaal enigszins verrassend van tweedeklasser De Merino's: 2-0.

Ook Dodewaard ligt uit het bekertoernooi na een duidelijke 6-1 nederlaag bij Alverna.

Volledig scherm
De Bataven (wit), hier in actie tegen MASV, werd door De Merino’s uit het bekertoernooi gewipt. © Gerard Burgers

Districtsbekertoernooi Oost
Poulefase, eerste- en tweedeklassers
Poule 79: De Merino’s-De Bataven 2-0 (1-0)
Doelpunten De Merino's: Aron de Koning, Joop de Bruin.
DFS-MASV 7-2 (4-1)
Eindstand: DFS 3-9, De Merino’s 3-6, De Bataven 3-1, MASV 3-1. DFS en De Merino’s ronde verder.

Poule 80: RKHVV-DTS’35 Ede 3-2
Doelpunten RKHVV: Danny de Lorijn 2x, Civard Sprockel.
DCS-AVW’66 1-4
Eindstand: RKHVV 3-7, DTS’35 Ede 3-6, AVW’66 3-4, DCS 3-0. RKHVV en DTS'35 Ede ronde verder

Derde-, vierde- en vijfdeklassers
Zaterdagvoetbal
Poule 3:
Excelsior Zetten-Advendo’57 1-5
Doelpunt Excelsior Z: Roel van Brakel.
Alverna-Dodewaard 6-1
Doelpunt Dodewaard: Thijme van Dijken.
Eindstand: Advendo’57 3-7, Alverna 3-6, Dodewaard 3-4, Excelsior Zetten 3-0. Advendo’57 ronde verder.

Poule 4: Lienden-De Paasberg uitgesteld, Fortissimo-OVC’85 4-1
Stand: Fortissimo 2-6, De Paasberg 1-3, OVC’85 3-3, FC Lienden 2-0.
Dinsdag: Fortissimo-De Paasberg (restant, stand 1-1, 20.00 uur).

Poule 6: Cito-DVE-Trajanus 0-2, DVOV-Wageningen 3-2
Eindstand: DVE-Trajanus 3-7 (12-9), DVOV 3-7 (11-8), Cito 3-3, Wageningen 3-0. DVE-Trajanus ronde verder.

Poule 11: Terschuurse Boys-WAVV 5-1, AZ 2000-SDS’55 2-3
Eindstand: Terschuurse Boys 3-7, SDS’55 3-7, WAVV 3-3, AZ 2000 3-0. Terschuurse Boys ronde verder.

Poule 22: SC Valburg-Oeken 0-5
Elistha-Stroe 1-6

Doelpunt Elistha: Sam Janssen.
Stand: Stroe 3-9, Oeken 3-6, Elistha 2-0, SC Valburg 2-0. Stroe ronde verder.
Dinsdag: Elistha-SC Valburg (20.00 uur).

Poule 31: Woezik-GVC 4-3, Ede/Victoria-Redichem 2-1
Eindstand: Woezik 3-6, GVC 3-4, Redichem 3-4, Ede/Victoria 3-3. Woezik ronde verder.

Poule 33: EMM Randwijk-Harskamp 1-5
Quick 1888-ESA 0-7
Eindstand: ESA 3-9, Quick 1888 3-6, Harskamp 3-3, EMM Randwijk 3-0. ESA ronde verder.

Poule 35: RDC-Dieren 1-7, Gorssel-SC Eefde 2-0
Eindstand: Dieren 3-9, RDC 3-3, SC Eefde 3-3, Gorssel 3-3. Dieren ronde verder.

Poule 36: VIOS V.-Wodanseck 6-1, DVV-Eerbeekse Boys 2-4
Eindstand: VIOS V. 3-9, Eerbeekse Boys 3-6, Wodanseck 3-3, DVV 3-0. VIOS V. ronde verder.

Vrouwenvoetbal, landelijke beker
Poule 14: Be Quick’28 2-Berkel 1-3, RVVH-Eldenia 3-0.
Eindstand: RVVH 3-9, Eldenia 3-4 (0), Berkel 3-4 (-5), Be Quick’28 2 3-0. RVVH en Eldenia ronde verder.

De Gelderlander gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement. Reacties van mensen die de nickname anonymous, anoniem of een variant daarop voeren, worden niet geplaatst.

Amateurvoetbal