WAVV zaterdag en Ede/Victoria beginnen vanaf nul

WAGENINGEN - WAVV start komend seizoen met een zaterdagteam, dat uitkomt in de vierde klasse. Meerdere spelers van GVVV en CHRC maken de overstap naar Wageningen. 

Volledig scherm
Moslin Adnane op archiefbeeld. De oefenmeester begint komend seizoen bij WAVV, dat na de zomer start met een zaterdagteam. © Herman Stover

Vierde klasse zaterdag

Candia’66

Nieuw: Dion van Toorn (Teisterbanders), Nick van Ojik (Musketiers)

Vertrokken: Jesse Kok (Tricht)

DVSA

Nieuw: Jeroen den Hartog (GVVV 2), Salah Issaoui (GVVV 2), Dion Kroesbergen (Otterlo), Jasper van der Laan (HDS), Delano Lombao (SVP), Mike Nieborg (Veenendaal).

Vertrokken: Niels Broeder (onbekend), Nick de Jager (HDS), Elco van der Klift (De Merino’s), Thijs Klopper (Renswoude), Leon van Leeuwen (Rivierwijkers), Ronald Steunebrink (HDS).

Ede/Victoria

Nieuw: Iliass el Aarrass (Barneveld) Robert Ambroziak (Zwart Wit’63), Roderick Coleridge (SVP), Jonah van Doesburg (Renswoude), Wouter Engelen (Lunteren), Armani van de Fliert (De Merino’s), Dick Hoefakker (Blauw Geel’55), Geoffrey van de Kamp (Blauw Geel’55), Blaise Mugimba (Be Quick Amersfoort), Justin van Nieuw-Amerongen (Lunteren), Martin Rozeboom (SVP), Mark Rutgers (Blauw Geel’55), Mohamed Saoud (VDZ), Noah Suitela (Blauw Geel’55).

Vertrokken: geen.

Fortissimo

Nieuw: Talib Azarkan (Bennekom), Arvin van Beek (Blauw Geel’55), Anass el Hassnaoui (DTS Ede), Niels Homburg (VVA Achterberg), Mahdi Roble (Bennekom), Dennis Veer (VVA Achterberg).

Vertrokken: Kayd Abdirahman (Bennekom), Jesper Aben (DTS Ede, lager elftal), Mo Belhaj (FC Jeugd), Luciano van Ommeren (Bennekom).

GVC

Nieuw: geen.

Vertrokken: Douwe de Vries (Zwolsche Boys), Rodhrai Crowley (Ierland).

Harskamp

Nieuw: geen

Vertrokken: Joëll Hendriks (Oranje Wit)

Musketiers

Nieuw: Marwan van Heugten (VVA Achterberg)

Vertrokken: Nick van Ojik (Candia'66)

ONA’53

Nieuw: Peer Aldenkamp (FC Breukelen), Yori van de Brink (SKV), Daan Brouwer (SKV), Michelangelo Geutjes (CHRC), Wesley Hofman (Uchta), Sam Jacobs (Blauw Wit), Ron Jansen (Beuningse Boys), Jim van de Kamp (SKV), Kay van Kuilenburg (Bennekom), Dennie Lamers (Quick 1888), Michiel Mulder (zonder club), Lenie Onderstal (CHRC), Tarik Otman (SKV), Fabian van der Post (Wageningen), Hannes Rensen (WAVV), Youri Schouten (VVA), Akaash Sewathal (SKV).

Vertrokken: Sven van Brakel (WAVV zaterdag), Rusen Koc (Den Haag)

Oranje Wit

Nieuw: Omar El Azami (De Merino’s), Ayoub Benzian (GVVV), Hafid Charadi (JSV Nieuwegein), Gary Chen (Kampong), Daniel Dannenberg (GVVV), Bryan van Eden (SVF), Joëll Hendriks (Harskamp), Daniel Hendriks (Scherpenzeel), Faouzi El Houfadi (FC Jeugd), Yat-Win Law (VVA Achterberg), Tom Oltmans (Odysseus ’91), Roberto van der Tier (VVA Achterberg), Jurrian van de Weerdhof (DOVO).

Vertrokken: Jaimy van Loon (VRC).

SDS’55

Nieuw: Jos van Roekel (SDV Barneveld)

Weg: Donovan Rijlaarsdam (SKV)

SVP

Nieuw: Harmen Diepgrond (VRC), Duncan Geerts (CDW), Stef van de Haar (DOVO), Ruben Koudstaal (Schoonhoven), Marco van Leeuwen (Veenendaal), Mitchell van Manen (VRC), Robin de Rooij (Voorwaarts), Wim van der Wilt (VRC).

Vertrokken: Roderick Coleridge (Ede/Victoria), Martin Rozeboom (Ede/Victoria).

VVA Achterberg

Nieuw: Wesley van Beijnum (GVVV), Simon Brouwer (GVVV), Erik Elings (Lienden), Mike Molenaar (WAVV), Bart Prins (Lienden), Rik Timmer (Lienden), Maik Veenendaal (De Merino’s), Luc van Vilsteren (Prinses Irene).

Vertrokken: Marwan van Heugten (Musketiers), Niels Homburg (Fortissimo), Dwight Keeldar (SVP), Yat Win Law (Oranje Wit), Nick van der Linden (GVVV), D. Mandenmaker (DOVO), Youri Schouten (ONA), Roberto van der Tier (Oranje Wit), Dennis Veer (Fortissimo), R. Veer (Fortissimo), A van Voskuilen (Veenendaal).

Wageningen

Nieuw: Jureno Augusto (SKV), Remco Brinkman (Voorwaarts), Arjan van den Broek (EMM), Pieter van den Broek (EMM), Nico Jansen (EMM), Nino Keijman (ONA’53).

Vertrokken: Michael Doornberg (WAVV zaterdag 2), Fabian van der Post (ONA’53).

WAVV (zaterdag)

Nieuw: Gerdo Blaak (VVA Achterberg), Sven van Brakel (ONA’53), Pietje Damen (Roda Boys), Jesper Diepeveen (GVVV), Glenn Gerritsen (CHRC), Sven Haalboom (GVVV), Rensco Hogers (Blauw Geel’55), Davey Jansen (CHRC), Doriano Landman (GVVV), Robin Ligua (FC Lienden), Joachim Loggers (GVVV), Max Pouw (DOVO), Nando Reuvers (ONA’53), Alain Rothuis (CHRC), Floran Rothuis (CHRC), Leon Slabber (SKV).

Vijfde klasse zondag

Edesche Boys 

Nieuw: Karim Elcharqui (DVE-Trajanus), Adam Hilal (DVE-Trajanus), Hamza Khamal (DVE-Trajanus), Sirdj Nerwiy (DVE-Trajanus), Abdel Tahiri (DVE-Trajanus), Melvin van de Veen (Hatert) 

Vertrokken: Rick Smits (MVC’19)

De Gelderlander gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement. Reacties van mensen die de nickname anonymous, anoniem of een variant daarop voeren, worden niet geplaatst.

Amateurvoetbal