Groessen wint ‘eerste set’ bij FC Bergh; Sprinkhanen met 6-5 onderuit in Ulft

UPDATE UITSLAGEN BEKERVOETBALZEVENAAR - Vierdeklasser Groessen won in poule 4 van het bekertoernooi in een doelpuntenfestijn van FC Bergh: 6-4.

Volledig scherm
SC Groessen, hier op archiefbeeld, won met 6-4 op bezoek bij fusieclub FC Bergh. © Rolf Hensel

Ulftse Boys en Sprinkhanen maakten er in poule 42 ook een feest van: 6-5 voor de thuisclub.

Tweedeklasser DCS uit Zevenaar verloor thuis van RKHVV uit Huissen met 2-4.

Programma 1e en 2e klasse.

Poule 80. Zaterdag: AVW’66-DTS’35 Ede 0-7. Zondag: DCS-RKHVV  2-4.

Poule 82. Zaterdag: DVC’26-CSV Apeldoorn 0-3, Columbia-Voorwaarts Twello  4-1.

Poule 83. Vrijdag Bon Boys-DZC’68  3-5. Zaterdag: Be Quick Zutphen-Concordia Wehl 3-3.

Programma 3e t/m 5e klasse.

Poule 3. Zondag: SC Westervoort-HAVO 0-4, Roda’28-Eldenia  1-1.

Poule 4. Zondag: FC Bergh-Groessen 4-6, vv Ewijk-OBW  1-2.

Poule 10. Zaterdag: FC Winterswijk (zat.)-OBW  0-8, Zelos-AZSV 3 2-0.

Poule 12. Zondag: DVOL-DVV  2-4, Loo-Overasseltse Boys 1-5.

Poule 15. Zondag: Etten-Doetinchem 2-3. Donderdag 12 september: Loil-Warnsveldse Boys (20.00).

Poule 18. Zondag: Hatert-GSV’38  1-3, Brakkenstein-SC Rheden 3-0.

Poule 22. Zondag: Ruurlo-Loenermark  2-3, Doesburg-Gendringen 2-1.

Poule 33. Zondag: Orderbos-WVW  3-4, Terwolde-SDZZ  5-2.

Poule 36. Zondag: Eendracht A-SCE  1-11, Batavia-Babberich 4-1.

Poule 36.  Zaterdag: DVV (zat.)-Vios Vaassen 0-4. Dinsdag: Eerbeekse Boys-Wodanseck (20.00).

Poule 42. Zondag: Ulftse Boys-Sprinkhanen 6-5, DVSG-Den Dam 7-0.

Poule 49. Zondag: Dierense Boys-Arnhemia (14.00), RKPSC-Niftrik 3-1.

Poule 51. Zondag: Angerlo Vooruit-Epse 3-1, FC Zutphen-Emst 0-1.

Poule 57. Zondag: Elsweide-Rijnland 0-2, SVO'68-OSC 2-1.

De Gelderlander gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement. Reacties van mensen die de nickname anonymous, anoniem of een variant daarop voeren, worden niet geplaatst.

Amateurvoetbal