FC Kunde boekt monsterzege op Hatert: 15-1
NIJMEGEN - FC Kunde heeft Hatert zondag de grootste nederlaag in decennia toegebracht. De Nijmeegse studenten wonnen in de vierde klasse E met 15-1 van de stadsgenoot.
Delen per e-mail
Hatert verkeert al langere tijd in de problemen. De club trok vorig seizoen het eerste elftal terug, nadat een aanzienlijk deel van de selectie was gestopt. Daardoor volgde automatisch degradatie.
In eerste instantie kreeg Hatert geen nieuw eerste elftal op de been, maar de al overgeschreven reserveploeg van DVE-Trajanus wilde op het laatste moment de hoofdmacht vormen. Dat team, onder leiding van trainer Rachid Mechbal, heeft weinig succes. Hatert is na elf duels de puntloze hekkensluiter, met tien doelpunten en 69 tegentreffers.
Kunde leidde bij rust met 10-1. Ruben van Weering, Robin Goense en Jasper Martin maakten een hattrick voor de studentenploeg. Brian Willems, Menno Scholten (beiden 2x), Johan Bonekamp en Konstantin Cramer waren ook trefzeker. Tarik Amzour maakte de eretreffer (10-1).
Millingen bleef door de zege bij OSC (1-4) koploper. Het elftal van trainer Sven Jeuriëns, waar door de griep meerdere spelers ontbraken, stond halverwege voor door Dirk Spann: 0-1. Spann, Maarten Smits en Thom Celissen waren na rust trefzeker. Andy Berendsen was verantwoordelijk voor de Oosterhoutse goal.
Roda’28 boekte in Winssen een late overwinning op SCE: 2-1. Richard Schür zette de Nijmeegse gasten voor rust op 0-1 na een vrije trap van Kay de Kluis. Martijn van Kraaij maakte vervolgens gelijk, in de blessuretijd besliste Pim Tromp op aangeven van Van Kraaij het duel. Door de zege bleef Roda in het spoor van koploper Millingen en achtervolger Diosa, die beide een punt meer hebben (25 om 24).
DSZ won voor de derde keer op rij. Overasseltse Boys werd verslagen: 1-3. Jasper van Dreumel benutte, na een overtreding van Frank Meeuwsen, een strafschop. Meeuwsen kreeg rood voor de overtreding. Na de 0-2 van Van Dreumel scoorde Bram van Baren nog voor de club uit Boven-Leeuwen. Milan Nicolasen maakte de eretreffer.
SCP versloeg op eigen veld Nijmegen: 2-1. De thuisploeg uit Puiflijk had de tweede zege van het seizoen te danken aan Joël Willemsen. Hij opende de score vanaf de strafschopstip en benutte daarna de rebound van een vrije trap. Angelo Knoop maakte de Nijmeegse treffer uit een penalty.
Vierde klasse H
Milsbeek behield de koppositie in de vierde klasse H (Zuid 2). In Katwijk boekte de Milsbeekse formatie een nipte zege op SIOL: 1-2. Pepe ten Hoeve was de grote man bij de uitploeg. Hij was nog voor rust twee keer trefzeker voor Milsbeek.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Oud-NEC’er Jeffrey Kooistra blijft ondanks valse start trainer bij Germania
GROESBEEK - Oud-profvoetballer Jeffrey Kooistra blijft ook volgend seizoen trainer bij voetbalclub Germania. De 52-jarige oefenmeester heeft zijn contract bij de Groesbeekse derdeklasser met een jaar verlengd. -
PREMIUM
Nijmegenaar Frank Sturing wil via Den Bosch met Canada naar Tokio
Eén Nijmegenaar was zondag vrolijk in stadion De Vliert. Frank Sturing (23). Met FC Den Bosch hield hij NEC, de club waar hij opgroeide, van de overwinning. -
oproep Heb je gouden sportmomenten op video, stuur ze dan naar #Afspelen!
-
Oud-trainer van Leones gaat voor zeven seizoenen bij Olympia’18
BOXMEER - De toekomst van Olympia’18 ligt in handen van Arnhemmer Wil Beijer. Door een nieuw driejarig contract staat de Boxmeerse voetbalclub tot de zomer van 2024 (!) onder leiding van de 58-jarige trainer. -
Coach Vullings verlengt contract bij vierdeklasser UHC
HERNEN - Kasper Vullings uit Nijmegen is ook volgend seizoen hoofdtrainer bij de Hernense vierdeklasser UHC.
-
Overasseltse Boys krijgt ‘positieve indruk’ van Rob Ernst en verlengt
OVERASSELT - Overasseltse Boys staat ook volgend seizoen onder leiding van Rob Ernst. De vierdeklasser heeft het aflopende contract van de trainer uit Ottersum verlengd tot volgend jaar zomer. -
Groesbeekse Boys gaat door met Groesbeekse coach Hendriks
GROESBEEK - Bij Groesbeekse Boys staat ook volgend seizoen een Groesbekenaar aan het roer. De derdeklasser heeft namelijk de verbintenis met Bas Hendriks verlengd. -
PREMIUM
Ook in rampjaar 2020 viel er voor sporters nog genoeg te juichen
NIJMEGEN - In het aardedonkere sportjaar 2020 moet je met een zaklamp zoeken naar hoogtepunten. Maar die waren er wel degelijk. Een overzicht van de highlights van regionale sporters. Om toch met een lekker gevoel het oude jaar af te sluiten.