DFS kruipt door oog van de naald
Delen per e-mail
APELDOORN AGOVV bleek dinsdagavond een lastige horde voor DFS in het districtsbekertoernooi. Na een 4-4 gelijkspel won de Opheusdense eersteklasser de strafschoppenserie met 4-5.
De nummer negen van de derde klasse nam verrassend al binnen 10 minuten een 1-0 voorsprong door Maikel van Eijk die de uitkomende doelman Ted Verberne kansloos liet. De vreugde bij de thuisploeg was van korte duur want Noƫ Bokila maakte nog geen vijf minuten later gelijk: 1-1. Na een fraaie vrije trap van Marco Bosz was het 2-1 bij rust.
Met Cedric Badjeck voor Furkan Alakmak en even later Maikel den Heijer voor Zefanho Kiriwenno probeerde DFS in de tweede helft de bakens te verzetten. Maar dankzij een snelle uitbraak vergrootte AGOVV door Moreno Schoenmakers de voorsprong tot 3-1. Toen Marco Hopman er zelfs 4-1 van maakte, leek een bekerstunt nabij.
Maar zoals wel vaker dit seizoen sloeg DFS in de slotfase toe. Nadat Badjeck drie minuten na de 4-1 de marge verkleinde tot 4-2, geloofde DFS er weer in. Aanvoerder Lorenzo Davids tekende in de 84ste minuut voor de 4-3 en in blessuretijd maakte Arjan Goorman gelijk: 4-4.
In de strafschoppenserie miste Niels van Geerenstein de eerste strafschop van AGOVV. Badjeck, Den Heijer, Remy Raterink, invaller Jesse Edge en Davids maakten daarna geen fout.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
POLL AMATEURVOETBAL 2021 Moeten alle amateurvoetballers opnieuw beginnen in kleinere competities?
ARNHEM - De KNVB heeft een voorlopig besluit genomen over het vervolg van het seizoen voor de topamateurvoetballers in de tweede divisie, derde divisie en hoofdklasse. Voor het grootste deel van de amateurs is er nog geen duidelijkheid. Hoe moet het verder met de standaardteams, de recreatievoetballers en de jeugd? -
Hans van de Haar niet te spreken over manier waarop tweede divisie wordt hervat: āWaanzinā
TEC-trainer Hans van de Haar is niet te spreken over het besluit van de KNVB op de manier waarop het seizoen afgemaakt wordt. Hij spreekt van ācompetitievervalsingā. -
TEC loot FC Groningen in KNVB beker: āVeel te vroegā
TIEL - De loting van de eerste ronde van de KNVBābeker koppelde TEC aan FCāGroningen. Een mooie affiche, normaal gesproken, maar in Tiel houdt men gemengde gevoelens over aan de loting. -
Sportieve en financiƫle strop KNVB-beker verder zonder amateurclubs: Vitesse en NEC zonder te spelen door, TEC en DTS'35 lopen 10.000 euro mis
Het KNVB-bekertoernooi wordt voortgezet zonder amateurclubs. Dat heeft directeur Jan Dirk van der Zee vanavond gezegd in het radioprogramma Langs de Lijn en Omstreken. TEC Tiel en DTSā35 uit Ede lopen zo een bonus van 10.000 euro mis. De profclubs NEC en Vitesse zijn zonder te spelen een ronde verder. -
MVV'58 vindt met Van Eijndhoven (31) jonge opvolger voor Berendsen
METEREN - Michael van Eijndhoven (31) staat vanaf komend seizoen aan het roer bij MVVā58.āDe jonge trainer wordt de opvolger van Robin Berendsen, die na vier jaar vertrekt bij de derdeklasser uit Meteren.
-
PREMIUM
Amateurvoetbal luidt de noodklok: ā30 procent vreest voor voortbestaanā
ARNHEM / CUIJK / DOETINCHEM / ECHTELD - Veel amateurvoetbalclubs is het water tot aan de lippen gestegen na de nieuwe coronamaatregelen. Als er niet snel geld binnenkomt of de uitgaven drastisch omlaag gaan, dreigt 30 procent van de clubs om te vallen. -
PREMIUM
KNVB geeft topamateurs drie opties voor vervolg competitie
DOETINCHEM - De KNVB heeft de amateurclubs, die uitkomen in de tweede en derde divisie Ʃn de hoofdklasse drie opties gegeven om het seizoen uit te spelen. -
PREMIUM
TEC-voorzitter Johan Verweij: een aanpakker met realisme
TIEL - TEC-voorzitter Johan Verweij heeft grote plannen. Maar hij beseft dat bij de Tielse club niet alles in ƩƩn keer gerealiseerd kan worden.