Echteld gelukkigste in derby met Kesteren
ECHTELD - Een gelijkspel zou zaterdag een goede afspiegeling van de derby in de vierde klasse B tussen Echteld en Kesteren zijn geweest, daarover waren trainers Alex van Kuilenburg (Echteld) en Jan de Zoete (Kesteren) het wel eens. Maar in de slotminuten werd Tries van Blijderveen de matchwinnaar voor Echteld: 1-0.
De eerste echte kans in de wedstrijd, in de eerste helft, was ook voor Echteld. Tries van Blijderveen schoot voorlangs. Het antwoord voor Kesteren kwam van Jelle van Eldik, maar zijn lob ging niet alleen over doelman Arjan Verkuijl maar ook over het doel.
In de slotfase van de twee helft kreeg Van Eldik opnieuw een grote kans, maar hij stuitte op de goed uitlopende Verkuijl. Aan de andere kant van het veld viel een minuut later de treffer wel. Invaller Ruben Rensen kopte een hoge bal door en Van Blijderveen rondde goed af: 1-0.
,,Jammer, we komen nu wel wat verder achterop in de strijd om een nacompetitieplaats”, concludeerde Kesteren-trainer Jan de Zoete. ,,Nu moeten we hopen op misstappen van andere ploegen.”
Klassegenoot Dodewaard won met 4-2 van Wodanseck. Bij Dodewaard maakte spits Thomas Lempicki zijn rentree na een jaar blessureleed en deed dat zoals iedereen van hem gewend is, hij opende al snel de score: 1-0. Nadat Sven Elings er 2-0 van maakte, leek er geen vuiltje meer aan de lucht. Maar nog voor rust kwamen de bezoekers dichterbij uit een vrije trap: 2-1.
Met nog een kwartier te gaan, schoot doelman Willemsen de bal tegen een inlopende Wodanseck-speler aan en caramboleerde de bal in het doel: 2-2. ,,Zij hadden best een aardig team”, vond de geblesseerde Gertjan Tijssen die de wedstrijd vanaf de kant moest bekijken. ,,Maar we wonnen wél.” Dat gebeurde door de 3-2 van Owen Barten en de prachtige 4-2 van Jelmer Hendriksen. ,,Ik vond het verdiend”, concludeerde Hendriksen.
Voor het zaterdagteam van FC Lienden was de wedstrijd bij WAVV in Wageningen er een om snel te vergeten. Het enige wapenfeit voor de bezoekers kwam in de eerste helft op naam van Sven Braun. Zijn schot had een beter lot verdiend. Maar het was de thuisploeg die regelmatig scoorde: bij rust was het 4-0, aan het einde van de wedstrijd 7-0. ,,Al met al deden we het in de tweede helft dus iets beter dan voor rust”, probeerde trainer Grimbert van Blijderveen de stemming er nog in te houden.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Kan 't goedkoper?
We betalen minder voor een fles allesreiniger, maar het kan nóg goedkoper
De prijzen stijgen, ook die van onze boodschappen. Elke week bekijken we één product. Betaal je er meer voor en is er een manier om te besparen? Vandaag: allesreiniger. -
Lempicki's in 'Schwung' bij Dodewaard
08 dec 2007, 03:00 - DODEWAARD - Thomas en Christopher Lempicki staan sinds een aantal weken samen in de basis bij Dodewaard, de verrassende koploper in de vierde klasse A. -
PREMIUM
Omvlee beleeft bliksemstart als trainer van DFS met ‘centraal duo’ van 80 jaar: ‘Ik kan maandag gewoon weer schilderen en sauzen’
Marcel Omvlee beleefde een bliksemstart als trainer van DFS. De Opheusdense vierdeklasser, met twee routiniers van samen 80 jaar aan de aftrap, won de derby tegen Dodewaard met 2-1. -
PREMIUMoverschrijvingen rivierenland
Tien nieuwelingen voor degradant RKTVC, Van Walsem terug bij DFS
Spelers komen en gaan bij de amateurclubs in Rivierenland. Met welke spelers gaat je favoriete vereniging verder, en wie zet de stap omhoog? Een overzicht van de transfers (tot nu toe) vind je op deze plek. -
Energierekening
Valentijn (38): ‘Een groot deel van mijn energiekosten wordt vergoed door mijn werkgever’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Valentijn (38) uit Leeuwarden.
-
podcast
Corina: ‘Ik was blij met de diagnose, er is geen grotere hel dan onverklaarbare kinderloosheid’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen. -
Echteld de beste in derby met Lienden; Dodewaard haakt af
CHTELD - Echteld handhaaft zich bovenin vierde klasse B Oost. De nummer vier van de ranglijst versloeg buur FC Lienden, dat gehavend aan de wedstrijd begon, met 2-0. Dodewaard kreeg met 5-1 een draai om de oren van WAVV, maar blijft tweede. -
inhaalvoetbal rivierenland
DFS wint ook tweede duel onder Omvlee, Vriendenschaar grijpt naast stunt tegen koploper
DFS won dinsdagavond ook zijn tweede duel onder leiding van trainer Marcel Omvlee. De Opheusdense vierdeklasser was, drie dagen na de derbyzege op Dodewaard (2-1), met 1-0 te sterk voor Uchta. Kesteren verloor van titelkandidaat Fortissimo (1-3), derdeklasser Vriendenschaar maakte het kopkoper EDO meer dan moeilijk.