Volledig scherm
TEC verloor vorige week op eigen veld van Kozakken Boys. © BSR Agency

Voetbalprogramma Rivierenland

TIEL - TEC staat in de tweede divisie al een tijdje in de overlevingsmodus. 

De Tielenaren spelen zaterdag aan de Noordzeekust tegen het als tweede geklasseerde Katwijk.

Eersteklasser DFS strijdt met SVZW om de koppositie. De Opheusdenaren nemen het thuis op tegen Nunspeet, de Wierdense concurrent wacht de uitbeurt bij nummer vijf DTS Ede.

Echteld neemt het in de vierde klasse B op tegen Dodewaard, dat moet winnen op de titelrace met ONA’53 levend te houden.

De Wageningse koploper speelt thuis tegen Uchta.

Tweede divisie, zaterdag: AFC-Spakenburg, Kozakken Boys-J. FC Volendam, Rijnsburgse B.-Excelsior M., ASWH-Noordwijk, Quick Boys-Jong Sparta, Katwijk-TEC, Koninklijke HFC-De Treffers, Scheveningen-HHC Hardenberg.

Derde divisie zondag: ADO’20-OSS’20, Dongen-Hercules, Westlandia-OFC, Hoogland-EVV, Groene Ster-Gemert, HSC’21-DEM, Blauw Geel’38-Quick, Jong ADO-UNA.

ZATERDAG

Zuid 1

Eerste klasse C: Nieuw Lekkerland-Nivo Sparta, Kloetinge-SVL, GRC14-Almkerk, LRC Leerdam-WNC, Papendrecht-Heerjansdam, Terneuzense Boys-Sliedrecht, Montfoort SV’19-Oranje Wit.

Tweede klasse F: Altena-Tricht, Heukelum-Arkel, Pelikaan-Drechtstreek, Sleeuwijk-VVGZ, Wieldrecht-Roda Boys/B., Wilhelmina’26-GJS, Woudrichem-EBOH.

Derde klasse D: BLC-GVV’63, GDC-SV Capelle, Haaften-BZC’14, TSVV Merlijn-Vuren, MVV’58-NOAD’32, ONI-NEO’25, Zwaluwe-Sparta’30.

Vierde klasse D: Asperen-Well, Herovina-Noordeloos, Kerkwijk-Leerdam Sport’55, Lekvogels-Rhelico, Peursum-ASH, Beesd-GVV Unitas.

Oost

Eerste klasse D: SDV Barneveld-Bennekom, DOS Kampen-WHC, DZC’68-Hierden, DTS Ede-SVZW, DFS-Nunspeet, CSV Apeldoorn-Go Ahead Kampen, DOS’37-KHC.

Vierde klasse B: WVV Wageningen-FC Lienden, EMM-Elistha, GVC-WAVV, SC Valburg-Wodanseck, Echteld-Dodewaard, ONA’53-Uchta.

West 1

Derde klasse D: Vriendenschaar-OSM’75, Brederodes-Jonathan, Hercules-DESTO, HSSC’61-Kockengen, DVSU-Focus’07, FZO-Everstein, Houten-Voorwaarts.

ZONDAG

West 1

Tweede klasse B: DCG-HBC, Zeeburgia-Hooglanderveen, DWS-Theole, SO Soest-Nieuw Utrecht, Kampong-Pancratius, KDO-Roda’23, FC Weesp-DIOS.

Zuid 1

Vierde klasse E: Buren-Maliskamp, Cito-RKTVC, GVV-MEC’07, Herpinia-Alem, SCR-Teisterbanders, Ulysses-Jan van Arckel, NLC’03-SSA Vesta’19.

Vijfde klasse C: Hedel-Ophemert, SCZ-HRC’14, BZS-DSS’14, DESO-Wadenoijen, Maaskantse Boys-SBV, OKSV-MOSA’14, Ruwaard-RKVSC.

Amateurvoetbal