Volledig scherm
WNC, hier in actie tegen Almkerk, speelt zaterdag thuis tegen Oranje Wit © copyright Frank van Engelen

Voetbalprogramma: WNC thuis tegen Oranje Wit, FC Lienden-Echteld

TIEL - De divisieclubs TEC en FC Lienden komen dit weekeinde niet in actie in de competitie. Op lager niveau staat een volledige speelronde op het programma.

Eersteklasser WNC speelt in Waardenburg thuis tegen Oranje Wit uit Dordrecht. Collega-eersteklasser DFC uit Opheusden gaat op bezoek bij DTS Ede.

ASH speelt in de vierde klasse D de uitwedstrijd bij Leerdam Sport'55.  In de oostlijke vierde klasse B nemen FC Lienden en Echteld het op sportpark De Abdijhof tegen elkaar op.

Tweede divisie, zaterdag: GVVV-AFC.

ZATERDAG

Zuid 1

Eerste klasse C: Sliedrecht-Almkerk, Nieuw Lekkerland-GRC14, Kloetinge-LRC Leerdam, Nivo Sparta-Papendrecht, SVL-Montfoort SV’19, Terneuzense Boys-Heerjansdam, WNC-Oranje Wit.

Tweede klasse F: Drechtstreek-Heukelum, Altena-Sleeuwijk, GJS-VVGZ, Pelikaan-Wieldrecht, Roda Boys/B.-Arkel, Tricht-Woudrichem, Wilhelmina’26-EBOH.

Derde klasse D: GVV’63-NOAD’32, Haaften-ONI, TSVV Merlijn-SV Capelle, Sparta’30-MVV’58, Vuren-NEO’25, Zwaluwe-BLC, BZC’14-GDC.

Vierde klasse D: GVV Unitas-Rhelico, Asperen-Beesd, Herovina-Peursum, Kerkwijk-SVS’65, Leerdam Sport’55-ASH, Well-Lekvogels.

Oost

Eerste klasse D: WHC-Hierden, SVZW-SDV Barneveld, Go Ahead Kampen-DZC’68, KHC-Nunspeet, DTS Ede-DFS, CSV Apeldoorn-DOS Kampen, DOS’37-Bennekom.

Vierde klasse B: EMM-ONA’53, GVC-Dodewaard, Elistha-SC Valburg, FC Lienden-Echteld, Uchta-Wodanseck, WAVV-Kesteren.

West 1

Derde klasse D: DESTO-Everstein, Hercules-Voorwaarts, HSSC’61-FZO, OSM’75-Jonathan, DVSU-Vriendenschaar, Kockengen-Houten, Focus’07-Brederodes.

ZONDAG

Zuid 1

Vierde klasse E: RKTVC-MEC’07, Alem-Maliskamp, Cito-SSA Vesta’19, Jan van Arckel-Buren, SCR-GVV, Teisterbanders-NLC’03, Ulysses-Herpinia.

Vijfde klasse C: Wadenoijen-BZS, DESO-SCZ, Maaskantse Boys-Hedel, RKVSC-Ophemert, Ruwaard-MOSA’14, SBV-OKSV, HRC’14-DSS’14.

West 1

Tweede klasse B: DCG-DWS, Zeeburgia-FC Weesp, SO Soest-Roda’23, HBC-KDO, Hooglanderveen-Kampong, Nieuw Utrecht-Theole, DIOS-Pancratius.

Amateurvoetbal