Yoeri Havik en Niki Terpstra houden leiding in zesdaagse baanwielrennen Rotterdam
Baanwielrenners Yoeri Havik en Niki Terpstra hebben ook na de tweede avond van de zesdaagse van Rotterdam de leiding in handen. Het Nederlandse koppel heeft na twee dagen in Ahoy 162 punten.
De Belgen Lindsay De Vylder en Jules Hesters volgen met 130 punten. De Italiaan Elia Viviani en de Nederlander Vincent Hoppezak staan voorlopig op de derde plaats met 126 punten. Het laatste onderdeel van de avond werd gewonnen door de Duitser Roger Kluge en Cees Bol. Zij staan vijfde met 92 punten.
Terpstra rijdt in Rotterdam zijn laatste wedstrijd als wielerprof. Zijn partner Havik won dit jaar goud op de puntenkoers bij de WK baanwielrennen in Frankrijk. Havik was met Wim Stroetinga begin 2020 de laatste winnaar van de Rotterdamse zesdaagse, die daarna twee keer vanwege corona niet doorging.
In de strijd om de Sprint Cup leidt wereldkampioen Harrie Lavreysen na de tweede dag voor zijn trainingsmaat Jeffrey Hoogland.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Chris Froome rijdt in Ronde van Rwanda: ‘Voor het eerst in lange tijd ga ik naar Afrika’
Voor het eerst sinds 2009 gaat viervoudig Tourwinnaar Chris Froome in Afrika koersen. De 37-jarige Brit, geboren in Kenia, doet volgende maand mee aan de Ronde van Rwanda. -
Beter Eten
Maca-poeder zou wonderen doen in de slaapkamer, maar ‘sekskroket’ werkt misschien beter
In de rubriek Beter Eten schrijft gezondheidsjournalist Tijn Elferink over wat hem opvalt op het gebied van eten en drinken. Een Peruaans poedertje zou zorgen voor een boost van je libido. Waarom je een spannende avond toch beter met een sekskroket kunt beginnen. -
PREMIUMeigen tuin eerst
Dit moet je weten over snoeien: ‘Bomen en struiken hebben geen voordeel bij het afhakken van ledematen’
Snoeien, stekken, planten, verpotten, zaaien en schoffelen. Tuingoeroe Romke van de Kaa helpt een handje. -
Is mijn voorschotbedrag wel of niet aangepast naar het prijsplafond?
De overheid heeft besloten consumenten op weg te helpen met de hoge energieprijzen. Begin dit jaar is daarom het prijsplafond ingegaan, waardoor je een maximaal tarief betaalt voor energie. Betekent dit dat het voorschotbedrag nu ook is aangepast? Twee experts leggen uit hoe het zit. -
Bryan Coquard slaat toe in waaierrit ‘Down Under’: ‘Ik heb hier tien jaar op gewacht’
Bryan Coquard heeft in zijn elfde seizoen als prof dan eindelijk zijn eerste overwinning in de WorldTour geboekt. De 30-jarige sprinter van Cofidis won de vierde etappe in de Tour Down Under. Het betekende voor de Fransman zijn 49e overwinning, maar pas zijn eerste in de hoogste klasse van het wielrennen.
-
Beroving Mark Cavendish: 31-jarige man schuldig bevonden
Een man is schuldig bevonden aan het beroven van de Britse wielrenner Mark Cavendish en zijn vrouw Peta. Dat meldt de krant The Guardian. Het koppel was in november 2021 slachtoffer van een overval waarbij diverse spullen, waaronder twee horloges, werden ontvreemd met een gezamenlijke waarde van een kleine 800.000 euro. -
-
-
Met video
Zorgen bij Mathieu van der Poel na kansloze cross: ‘Mijn rugproblemen spelen weer op’
Wout van Aert heeft Mathieu van der Poel ook geklopt in de Duinencross in Koksijde. De Belg van Jumbo-Visma deed dat bovendien zeer overtuigend. Van der Poel, die na afloop aangaf dat hij opnieuw rugklachten had tijdens de race, kwam ruim anderhalve minuut later over de finish. -
Thibaut Pinot stopt na dit seizoen met wielrennen: ‘Ik ben klaar voor het echte leven’
Wielrenner Thibaut Pinot heeft het einde van zijn carrière aangekondigd. De 32-jarige Fransman vertelde dat in een interview met L’Équipe. De renner van Groupama-FDJ zal na het seizoen van 2023 definitief afstappen.