Vier recente gevallen van ondermijning in Maas en Waal. Op deze foto het voormalig wokrestaurant in Ewijk, waar een hennepkwekerij werd aangetroffen. Februari 2020.
Volledig scherm
PREMIUM
Vier recente gevallen van ondermijning in Maas en Waal. Op deze foto het voormalig wokrestaurant in Ewijk, waar een hennepkwekerij werd aangetroffen. Februari 2020. © Tom Hessels

Regio bindt strijd aan met de ‘boef in de boerenschuur’

WIJCHEN - Drugslabs in boerenschuren. Criminelen die de plaatselijke voetbalclub sponsoren. Vormen van criminaliteit die bekend staan als ondermijning. De regio Gelderland-Zuid komt hiertegen in verzet.

2 reacties

  • tgm beuningen

    1 jaar geleden
    Regio Gelderland Zuid...? Ondermijning van de democratische besluitvorming zal veel eerder tot verval van rechtsstaat en samenleving leiden dan 1,5 boerenschuur met verboden planten of pillen.
  • Joop Arts

    1 jaar geleden
    En vooralsnog loopt de eigenaar vd loods op de zeeweg op vrije voeten... volslagen belachelijk.