PREMIUM
Half miljoen euro nodig om vervuilde grond in kleiput Winterswijk af te dekken
WINTERSWIJK - Het afdekken van de vervuilde grond die in de Winterswijkse kleiput is gedumpt, gaat bijna een half miljoen euro kosten. De gemeente moet hiervoor een greep doen uit de algemene reserves.
Dat staat in de begroting 2022 die donderdag is gepresenteerd. Verantwoordelijk wethouder Inge klein Gunnewiek verklaart: ,,Dit bedrag stond in de oude plannen van de kleiput, dus dat is opgenomen in de begroting. Wat de afronding van de kleiput precies gaat kosten weten we nog niet, want er moeten nog nadere onderzoeken plaatsvinden.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
foto's voor rubriek onder ons
Jouw nieuws van om de hoek als foto in de krant? Dat kan op pagina Onder Ons: mail naar onderons@gelderlander.nl
-
PREMIUM
Enorme groei van zonnepanelen veroorzaakt steeds vaker problemen, check hier of dat ook bij jou speelt
Vorig jaar zijn zoveel zonnepanelen op Gelderse daken terechtgekomen, dat eigenaren van panelen steeds vaker tegen problemen aan zullen lopen. Dat meldt netbeheerder Liander. Vooral op dagen dat er veel zon is, is juist de kans aanwezig dat ze helemaal niks opleveren. -
PREMIUMeigen tuin eerst
Dit moet je weten over snoeien: ‘Bomen en struiken hebben geen voordeel bij het afhakken van ledematen’
Snoeien, stekken, planten, verpotten, zaaien en schoffelen. Tuingoeroe Romke van de Kaa helpt een handje. -
OOG kiest Hans Scheinck als nieuwe fractievoorzitter na ‘zeer plotselinge’ vertrek van partijleider Willering
LICHTENVOORDE - Dat hun fractievoorzitter besloot de partij te verlaten, kwam als donderslag bij heldere hemel zegt de partij Onafhankelijken Oost Gelre (OOG). Lang bij de pakken neerzitten, doet men echter niet. De avond nadat het nieuws bekend werd, is Hans Scheinck unaniem tot nieuwe fractievoorzitter verkozen. -
Is mijn voorschotbedrag wel of niet aangepast naar het prijsplafond?
De overheid heeft besloten consumenten op weg te helpen met de hoge energieprijzen. Begin dit jaar is daarom het prijsplafond ingegaan, waardoor je een maximaal tarief betaalt voor energie. Betekent dit dat het voorschotbedrag nu ook is aangepast? Twee experts leggen uit hoe het zit.
-
Beter Eten
Maca-poeder zou wonderen doen in de slaapkamer, maar ‘sekskroket’ werkt misschien beter
In de rubriek Beter Eten schrijft gezondheidsjournalist Tijn Elferink over wat hem opvalt op het gebied van eten en drinken. Een Peruaans poedertje zou zorgen voor een boost van je libido. Waarom je een spannende avond toch beter met een sekskroket kunt beginnen. -
-
-
PREMIUM2
Winkeliers Winterswijk sterk verdeeld over autovrije Markt: ‘We móéten bereikbaar blijven’
WINTERSWIJK - Winkeliers in het centrum van Winterswijk zijn sterk verdeeld over plannen om de Markt autovrij te maken. Via een enquête worden de meningen op een rij gezet. -
PREMIUM
Moet vervuilde grond weer uit kleiput worden gehaald? Winterswijk geeft nog geen antwoord
Moet een groot gedeelte van de vervuilde grond weer uit de kleiput in Winterswijk worden gepompt? Op die prangende vraag in het lang slepende dossier geeft de gemeente nog geen antwoord.
4 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerFred Dierdorp
Fred Dierdorp
Henk Jansen
Beau ter Vloot